21.6.2010 - Už se to blíží..

21. června 2010 v 11:24 | Uzavřená |  Žalobníček
 Já vím, ozývám se strašně málo a i přes to, trávím na počítače času více než dost. Mé nálady se v nekontrolovatelném tempu mění. Stále ve mě převládá ten můj známý pocit přebytečnosti, bezmoci ... Toho se již zřejmě nezbavím. Doma se rodiče téměř nebaví, nevím jak dlouho to spolu vydrží. S otcem si nemám naprosto, co říci... A moje deprese mě začínají vážně stahovat..Přes internet si píši s jednou dívkou. Vážně mi to moc pomáhá, je to taková moje vrba známe se už téměř dva roky (Ale nikdy jsem ji neviděla, jen na fotkách). Ve skutečném světě by jsme se třeba neměli rády.. Co já můžu vědět, a samozřejmě mi to hlavou vrtá.

Tento týden ve čtvrtek jsme byli v se školou na exkurzi v Praze. Na divadelní hře "Čekání na Gordota" Víte, byla jsem utahaná protože jsme celý den lítali po Praze. Byli jsme na Vyšehradě na hřbitově. Našli jsme tam hroby několika významných osobností jako Božena Němcová ale i Waldemara Matušku. Vrátím se ke hře. Bylo to absurdní drama. Dva "bezdomovci" čekali na Gorgota, jenže žádný Gordot nebyl. Vlastně čekali na lepší zítřky, které nepřicházely..

Nu, a v pátek jsem byla s mamkou v Praze na muzikálu " Děti Ráje". Musím říci, vážně jsem moc potěšená. Písničky Michala Davida byly výborně zasazeny do děje:

Mladý kluk, nevýrazný spíše uzavřený do sebe skládá písničky a básničky. Tajně se mu líbí jedna dívka, která si o něm myslí, že je divný. Jenže onen chlapec se jí zastane a tím to celé začne. Začnou si spolu. Jenže onen chlapec má odjet s rodiči pryč ... Mají poslední večer, jenže kamarádka oní dívky vše převrátí a písničku který složil pro tu dívku předá klukovi, který po tu dívku chce. A získá jí.. Básničkář mezitím odjíždí..

Další děj se odehrává po dvaceti letech. Básničkář se vrací i se svým synem do města, kde žil. Jeho syn se pozná s dcerou oné jeho bývalé milované dívky. Zamilují se do sebe.  Její máma se s tím chlapem kterého si vzala, krátce poté také rozvedla z něho se stal alkoholik. (Hrál ho Sangvan Toffi naprosto úžasně musím říct, naprosto krásné výkony). Nakonec vše skončí Happy Endem. Staří i mladí se dají dohromady.

Víte, zřejmě to zní jako hrozná slaďárna, ale mě se to velice líbilo. Jsem naprosto spokojená. Na konci představení se všichni v sále zvedli a začali tleskat. Ano, aplauz ve stoje. Naprosto nádherná atmosféra a písničky Michala Davida tu budou vždy.

Nejlepší byl takovej malej klučík: " A měla tam samí romantický básničky, tak jsem jí taky jednu napsal: Běžel jak jelen, střelenej do prdele" Prostě lidi to i bavilo, mohli zpívat, vtip nechyběl. Nádhera.

Nu, jinak učení mám konečně tento týden klid. Všechny písemky byly napsány, vše už je určeno. Dneškem se uzavírá klasifikace. Mám dvě trojky.. Prostě to doma musejí přežít. Prázdniny budu trávit na doučování a brigádě.

A víte co se blíží, mé narozeniny, které zřejmě budu slavit sama s nějakou tou lahvinkou. Co víc si přát, budu si moci říci, že jsem prožila naprosto zbytečných 17 let, kdy nemůžu říct, že jsem si kdy užila... měla kamarády, chodila po zábavách, dokonce ani nemůžu říct, že jsem zamilovaná a v tém době jsem měla kluka.. Víte, ani poslední dobou nevím co chci, nejhorší je, že zeď ke mě je tak tlustá, že ji nikdo nedokáže prolomit.
 


Komentáře

1 Žirafka Žirafka | Web | 21. června 2010 v 14:58 | Reagovat

Děkuji moc. Taky si to přeju, ať mě tam vezmou, protože ten blog si to zaslouží! A jinak ta fotka se mi taky líbí, děkuji ještě jednou za pochvaly. PS: slovo debordelizace se mi líbí ♥  ;-)

2 Žirafka Žirafka | Web | 21. června 2010 v 14:59 | Reagovat

Jé, tak to já žádného takového kamaráda, se kterým bych si psala tak moc nemám. Škoda, ale hodně blogových lidí je podobných ;-). PS: jinak jemu se ta básnička, jako tomu klukovi vůbec nerýmuje, nee? :D. Jo a mě budde teď 15, takže občanka... No. Výzo máš hezký, na to, že je ti 17 super! A všechno nejlepší!!

3 Žirafka Žirafka | Web | 21. června 2010 v 15:31 | Reagovat

Jé, tak to jsem ani nevěděla. Škoda, měla jsi mě uporoznit, jistě bychom ho pak vítali také!

4 Maruška Maruška | E-mail | Web | 21. června 2010 v 17:52 | Reagovat

Tyto nálady mývám taky, musíš se umět radovat z každé věci. Podle mě, na to, že je Ti 17, máš úžasný výzo-v naší 8. třídě by jsi byla jedna z nejchytřejších...:-D
Jinak přeju všechno nejlepší k narozeninám-hodně zdraví,štěstí, lásky a úspěchů...

5 Káča Káča | E-mail | Web | 23. června 2010 v 14:11 | Reagovat

Snad si prázdniny i přes brigádu a doučko užiješ. Vysvědčení máš nádherný, takže jen ať si rodiče zkusí ;-) :-). O "Děti Ráje" jsem jen četla to, co se "mihlo" na netu a nějak mě to nepřitahovalo, ale to co si napsala mi trošku změnilo názor: NEmusí to být tak špatný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama