27.06.10 - Žiju.

27. června 2010 v 21:14 | Uzavřená |  Žalobníček
Vlatně poslední tři dny, jsem si vážně nebyla jistá, jestli opravdu jsem ještě na živu. 24.06.2010 se ze mě oficiálně stala 17-cti letá osoba. Následovala vcelku pohodová nálada. Až do chvíle, kdy jsem razila na tátovu pracovní akci. Byla tam zábava. Sledovali jsme fotbal Slovensko a jejich excelentní výkon. Jenže pak, nepřišla sestra, takže jsem jí musela jít shánět s tátovím vyfouklým kolem domů. Mimochodem bylo to jen 5 km.. pěšky. Došla jsem domů a telefonát, že ségra už tam došla. No nenaštvalo by vás to? Takže mě to dokonale zkazilo náladu. Vážně perfektní.


Ve čtvrtek měl následovat onen očekávaný školní výlet. Jeli jsme nejdříve do místa A, kde jsme měli rozchod na jídlo poté jsem šli na prohlídku kláštěra, který vlastnil rod Benediktýnů a shlédli jsme mumie. Pak se vydali do opravdu maličké vesničky, kde nás čekal kemp. Polorozpadlé chatky po šesti. Samozřejmě naše bahoty jen cinkaly. Hráli jsme pink-ponk (Nwm, jak se to píše) a pak následovala večeře. Svíčková, která byla jak polívka, nu ale jíst se to dalo.

Po doplnění zásob v žaludku se otevřela první lahvinka, popíjelo se.. Přidali se k nám nějací kluci, a hráli jsme obíhačku.. samozřejmě ten jeden byl vcelku pěknej, sme kecali. Ovšem já taková zamklá ani nevím, kde se to vě mě vzalo a vykousla jsem se s ním. Víte, možná to byl jen zkrat, prostě ani nevíte jaký to byl pocit, že si vás někdo všímá, vezme vás kolem ramen.. Nic víc, bych samozřejmě nedovolila a jasně jsem mu to dala najevo. Ovšem jedna " Kamarádka" do něj začla.. a zachvíli už stáli opření o chatku a div ze sebe na místě vše neztrahali. Asi mi chtěla ukázat, že dokáže mít každýho, narozdíl ode mě?! Je to vůbec kamarádka.. ? Chová se takto kamarádka? Takže další krásný den. Ikdyž poté jsem se vcelku bavila, pilo se a tancovalo..

V sobotu jsme dorazili domů, skoro jsem nespala.. přijela jsem domů až kolem jedenácté hodiny. Vykoupala jsem se a šla spát, spala jsem až do sedmi hodin večer. Přichystala se na diskotéku a šla slavit s kámošem. Človíčkem, se kterým si poslední dobou hrozně rozumím. Oha, zábava byla velice kvalitní, pilo se tancovalo, ale kámoš dorazil totálně.. na mol. Víte to mě mrzelo. Ale co, stane se.. Navíc mi k ránu vyčetl pár věcí za které se za střízliva omluvil. Ale stejně, přijdu si jak boxovací pytel...
 


Komentáře

1 Káča Káča | E-mail | Web | 28. června 2010 v 6:57 | Reagovat

Ten kluk, kterého ti sprostě vzala kamarádka ti za smutek nestojí (a ani ona ti nestojí za smutek, protože tohle se nedělá), šlo mu jen o jedno, což se poté potvrdilo.
Někdy máme každý slabé chvilky a kamarád, to co řekl, když byl nalitej, nemusel myslet 100% vážně. V opilosti se všechno přehání do obřích rozměrů.. Takže si z toho nic nedělej, podle mě ho to tak trápí, protože jinak by se ti neomlouval. A záleží mu na tobě.. Na ostatní se vykašli- máš skvělýho kamaráda, který tě může "ochránit" od těch zlích lidí okolo. On je podle mě dobrý kamarád..

2 Ekolog Ekolog | Web | 28. června 2010 v 7:49 | Reagovat

AŤ TO DOPADLO JAK TO DOPADLO (PŘIZNEJME SI, ŽE NE ÚPLNĚ NEJHŮŘ), TAK NA SEDMNÁCTÉ NAROZENINY SI BUDEŠ PAMATOVAT. :-)
PROMIŇ ZA CAPS UŽ SE MI TO NECHCE MAZAT A PSÁT ZNOVA. ;-)

3 Hjůbí Hjůbí | Web | 28. června 2010 v 12:49 | Reagovat

Tak.. tak aspoň ses prošla :-) ale asi by mě to naštvalo, to je pravda.
K narozeninám všechno nejlepší :-)

Takováhle kamarádka rozhodně kamarádka není. 8-O ať si dokazuje, co chce, ten kluk asi byl nadrženej, taky nestál za moc. Máš na lepšího :-)

Jo, to je nejhorší, když i z tebe udělaj boxovací pytel, nikdo přece neni splachovací. Ale tak byl opilý a na druhou stranu nikdo není dokonalý... no

4 MisTi MisTi | Web | 30. června 2010 v 15:45 | Reagovat

Zabíjela bych za takové lidi! Ale nic si z toho nedělej. Vím, je to těžké... Ale aspoň to zkus. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama