8.06.2010 - Teplíčko.. Bazének.

8. června 2010 v 19:26 | Uzavřená |  Žalobníček
Ozývám se málo ví, jenže venko je tak nádherně, že to snad ani nejde. (Bylo) Celý víkend jsem si užívala na zahradě. V sobotu to bylo jen lehké lelkování a v neděli jsme se pustili do stavění bazénu.

.

Řeknu vám, větší maturitu neznám. Přišli jsme na věc jednu pokazila se ta druhá. Museli jsme přesýt skoro šest koleček písku. Fuška. Ani jsme to nestihli. Plachta zůstala nenapnutá, ale napustili jsme do toho trochu vody. Ségra celej den měla běhavou chudák, taže trávila na záchodě.

V pondělí jsem zahrála, že mi je špatně. Tedy v noci jsem běhala taky, a byla jsem unavená, ale ráno mi bylo už hej. Zůstala jsem doma. Takže jsem se opět flákala, odpoledne krásně na sluníčku. A stále nejsem vůbec opálená, jak to dělám.

Dneska jsme ve škole psali čtvrtletku z Angličtiny, řeknu vám, já a jazyk to je pohroma.
.

Proč jsem tak blbá, proč mi to nejde? Stačí mít půlku bodů a už máte za 5. Jsem zvědavá a zároveň se stydím. Konverzace to stejné, asi budu jediná s trojkou. To mě štve. No jo, my blbci. Přišla jsem domů úplně zplavená, cesta busem a k nám do vesnice je v tomhle horku zabiják. Dala si na zahradu "lehátko" vytáhla sešit a učila jsem se krásně na sluníčku venku.
.
.

Pak přišli, že si půjdem zahrát vojejbal tak jsem šla. Jenže v půlce nás chyt hroznej slejvák... Než jsem stačila doběhnout domů těch 200 m tak jsem byla úplně durch. Střešní okno v pokoji ovšem otevřené. (Babička...) Přijdu a všude potopa, okno bylo ještě více nakloněno do pokoje, takže všechna voda tepla po stěně dolů k počítačí. No úžasné... Zničená stěna, krása.
.


Doufám, že se sluníčko brzy vrátí, je tu chladný vítr a zamračeno, ale deštík byl nadmíru osvěžující.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama