28.7.2010 - Ozývám se ze tmy. Po Dovolené.

28. července 2010 v 15:01 | Uzavřená |  Žalobníček
Ani jsem si neuvědomila, jak dlouho jsem sem nic nepřispěla. Hrůza. Určitě znáte ten stav, že něco začnete dělat, jenže v polovině toho necháte, protože jste natolik znudění, že vás to vůbec nebaví. Začnete psát článek, jenže v půlce se zastavíte, vždyť nemám o čem psát? Mě to nebaví, proč já si ten blog zakládala. V hlavě se mi řinuli přesně tyto myšlenky.

Proč se stále jen snažím, vždyť nikoho tu mé výlevy nezajímají. Zajímalo by mě, kolik lidí sem chodí dobrovolně čísti ty mé "záživné článečky a úžasné fotky". Není nad pořádnou depku. Celé dny akorát tak prosedím u počítače, ale nic kloudného na něm nedělám. Začínám se myslet, že jsem vážně závislá.
Brigáda mi tak úplně nedopadla, takže jsem šťastná jako blecha. Šéf mi zavolá a já musím naklusat, takže žádné plánování dopředu. Už mě vážně nebaví můj styl života, nebaví mě, jak žiju, jak se chovám, jak oblíkám a ani jak po mě neštěkne ani pes. Je toho potřeba tolik změnit, jenže si nejsem jistá, zda já jsem toho schopna. Uzavřela jsem se i lidem, kteří mě měli rádi a odehnala jsem je. Je to jen tvá, vina!!
Od 18.7.2010 - 24.07.2010 jsem byla na dovolené na přehradě Pastviny. Jezdíme tam, již několikátý rok, ale já jsem tam byla teprve podruhé. Určitě si všichni umíte představit, jak taková dovolená s rodiči může vypadat. Samozřejmě jsme nejeli jen jedna rodina. Jeli jsme tři. Jedni měli holku jednáctiletou a ti druzí měli malé dítě a holku starší než já. Posila? Ne, otrava.
.
První den jsme si vybalili a večer hráli s dospělýma hry. Dali jsme na židli malou skleničku a hakysákem jsme se z tak z pěti metrů snažili do skleničky strefit. Byli jsme na dva týmu Ženy versus Muži. Samozřejmě muži několikrát prohráli a když přestali snášet pořážku hádali se o co šlo. Hrůza. Ale zábava to byla věru povedená.
Druhý den jsme byli v akvaparku a večer mě ta starší holka vytáhla z chaty, že ji to prý s dospělýma nebaví. Zato já jsem se bavila nadmíru, nu ale co, nenechám ji přece nudit se, tak jsem šla s ní. Celý večer jsme proseděli na pláži. Vážně zábava. Potkali jsme Milana z Vyvolených s jeho možná bratrem Bořkem? Nevím, jak se jmenuje. No a ona se s nimi samozřejmě začala hned bavit, takže ten Bořek s námi zůstal na pláži. Milan po chvíli odešel. Ty dva prý na Pastvinské přehradě podnikají. Mají malý vláček a tím vozí lidi kolem přehrady. Tak nám o tom tak vyprávěl a kámoška po něm brutálně jela. Já jsem samozřejmě jako vždy, byla stranou.
Třetí den jsme se koupali na přehradě. Voda tam sice není úplně čistá, ale co je příjemná a teplá. Večer mě opět kamarádka vytáhla ven. Zjistili jsme, že v chatě nad místem, kam si chodíte sedat je chata plná kluků. Samozřejmě, co jiného ji nenapadlo, než ne nás upozornit, takže jsme se s nimi byli projet o půlnoci po přehradě. No, musím říct, že to příjmné bylo, ale chápete tu holku? Jen stále narážky na sex. O tom jak je nadržená a tak. Měla jsem s ní strach někam jít. =D
Čtvrtý den samozřejmě celý den u vody a poté večer opět na ono místo. Už mi to přišlo trapné tam stále chodit, ale prej ne. Tak jsem jak ocásek dělala co ona chtěla. Popravdě ty kluci byli fajn a bez ní bych se tam s nimi neseznámila, ale k čemu mi to bylo. Když to byli Slezané a já jsem z druhé strany republiky? Stále si z nás dělali srandu s tím, jak říkáme hodně často, viď. Zato oni stále říkají, že. Hrozně se mi líbí jejich spisovná čeština. Nad tou mluvou jsem se vážně rozplývala.
.
Tato fotka se mi hrozně líbí. Povedla se.
Patý den to probíhalo vše stejně s jediným rozdílem. Před dvouma rokama jsem tam poznala kluka s kterým jsem dva měsíce chodila. Byl místní, takže jsem mu zavolala jestli se nechce sejít, dva roky jsem ho neviděla a tak, byla jsem zvědavá jestli se změnil. Moc dobře jsem věděla, že holku má, ale prostě jako kamarádi, že. Bylo s nim fajn. Kamarádka byla naštvaná, že se nebudu věnovat jí. Nabídla jsem jí, ať jde s námi, nechtěla. Takže jsem si s kámošem zaplavala, pokecala a když pak dojel domů, tak mi napsal sms, že v pořádku dojel a tak, a že je to hrůza ty dva roky.. a tak prostě z tý sms jsem měla divný pocit, že to zřejmě není ještě za ním.
Den šestý jsem byli s klukama. Pak se k ní "přisral" nějakej týpek. Takovej vagabund od pohledu. Kloubouk, dlouhé vlasy,poměrně mladý s batohem a kytarou.Nemohli se ho zbavit, a zřejmě nechtěli násilím. Tak mu tak slovně dávali najevo, že má jít. Dokoce vyprávěl, jak všechno umí, všude byl, jak míří na Vranov a jak vystudoval 7 vysokých. Dělá právníka bez titulu. =D Rodiče nám zavolali chvíli po tom, kdy se ho zbavili, že máme jít domů. Tak jsme se vydali. Cestou jsem slyšeli divné kroky, tak jsem přidali. Když jsme došli, dospělí seděli stále venku. Vyprávěli jsme jim o tom týpkovi a v tu chvíli se z rohu domu vynořil, on. Uplně mi zamrazilo. Chlapi ho slovně hodně rychle vyprovodili pryč. Jenže pak ještě dvě hodiny byly kolem chaty slyšet kroky.
Den poslední a tím sedmý pádem sedmý. Měla jsem poslední možnost vidět kámoše. Svého -ex. Takže jsem mu večer zavolala a přijel, opět jsme se kecali a tak a byla s náma i ta holka. Seděli jsem tak v autobusové zastávce, pršelo a já s ní zkoušela tancovat cha-chu. =D Sranda, byla nehorázná bouřka, takže jsem šli do chaty, hráli karty a kecali, ale průtrž nekončila, takže u nás na chatě zůstal až do rána. Kecali jsme dlouho a bylo to zvláštní. Nu a ráno odjel a my jeli taky. Pak my od něj přišla sms, že mu semnou bylo vždycky nejlíp atd. atd. a já si uvědomila jaká jsem mrcha. Ano, ale vždyť já to myslela dobře, nic jsem s ním neměla, ale neměla jsem mu volat, když jsem tušila, že on ještě stále z toho všeho není venku. Hrůza.
 


Komentáře

1 Káča Káča | E-mail | Web | 28. července 2010 v 18:24 | Reagovat

Tak koukám, že jsi si to celkem užila! :-) To mě těší. Ten hošan se z toho "dostane" neboj. Snad jste se neotiskli :D - četla jsem "Škola noci" od matky a dcery s příjmením Cast. Tak si nemysli, že jsem nějaká "blbka" :D

2 DJ Volder DJ Volder | Web | 29. července 2010 v 13:28 | Reagovat

Skvělá dovolená :-D

3 Polgara Polgara | Web | 31. července 2010 v 13:41 | Reagovat

Dovolená s rodinou? Ta už je minulostí, ale když se jezdilo, bylo to fajn. Fotografie jsou hezké, mně se líbí i ta první a je vidět, že si se během těch sedmi dní nenudila.
Jenom si maličko rýpnu. Vidět je s měkkým i, neni to vyjmenované slovo. Praštilo mě to do očí v poslední odstavci, kde máš vydět kámoše :-)

4 Maruška Maruška | Web | 31. července 2010 v 19:47 | Reagovat

Jak jsem si to přečetla, tak to bylo celkem fajn. Podle mě mrcha nejsi, co je na tom špatného pokecat s ex?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama