1.8.2010 - Půlka před námi.

1. srpna 2010 v 20:23 | Uzavřená |  Žalobníček
.
Procházím ostatní blogy a přitom stále ve vašich článcích čtu, jak to rychle uteklo. Ano, máme půlku prádnin za sebou. Možná si řeknete, že to co teď vyslovím je kravina, ale pokaždé když narazím na někoho kdo si užívá prázdniny a píše své zážitky mám radost za něj. Trochu praštěné radovat se z úplně cizí radosti, ale co, pomáhá to.
Kdybych měla shrnout své zážitky z prázdnin, moc by jich nebylo. Byla jsem na dovolené na Pastvinách, kterou jsem vám již podrobně popsala v předchozím článku. Hlouběji pátrám v paměti a nenecházím nic. Jen prázdné dny doma u počítače. Hrůza trávím tolik nekřesťasnkého času, že mě to už štve. Chci to omezit, ale nemám co jiného dělat.


Včera jsem byla na večerní procházce. Z té pochází fotka doprovázející tento článek. Mám jich více, ale přidám je postupem času.

Dneska jsem se se sestrami rozhodli natočit videoklip k písničce Máma od Lunetic. Už máme natočeno pár scén. Chceme to darovat mámě v narozeninám, které má v září, tak uvidíme, jak projekt dopadne, zda ho vůbec dokončíme. A proto se zde zřejmě založím rubriku s názvem projekt, kde budete moci sledovat a komentovat postup naší práce, uvidíme. Vše je zatím jen v zárodku.

Také jsem se rozhodla, že napíšu povídku, ale znáte to. Žádnou povídku nikdy nedokončím. Jinak jak trávím prázdniny? Sledováním seriálů. Od kamaráda mám půjčouný StarGate Atlantis, ale už se mi to nelíbí tolik jako SG-1. Začala jsem koukat na Supernatural a už se těším na nové díly Vampire Diaries a Primeval.

Navíc jsem se rozhodla, že začnu žít. Opravdu, začnu, slibuji. Srpen si prostě užiju.
 


Komentáře

1 Karin Karin | E-mail | Web | 2. srpna 2010 v 8:03 | Reagovat

Také jsem si před několika měsíci říkala, že začnu doopravdy žít a užívat si. Jenže mi do toho vždy něco vkročí a já mám po plánech a radosti. Tak Ti přeji ať se to povede alespoň tobě.
Pokud se mi pozdějí vybaví tyto prázdniny, tak to bude jen smutek a strach. A jestli by někdo chtěl slyšet něco pozitivního, tak autoškola (jenže to je taky strach :-D ). Už chci aby prázdniny skončili, já byla ve škole a myslela i na něco jiného.

2 Veronika Veronika | Web | 2. srpna 2010 v 11:42 | Reagovat

To je dobře, že ses rozhodla začít žít xD Já taky. A ten projekt je super. Mamka určitě bude mít radost, je to originální, tak hodně štěstí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama