14.9.2010 - Ospalý to den.

14. září 2010 v 17:41 | Uzavřená |  Žalobníček
Dneska ten den začíná vážně dobře. Stáhla jsem si konečně film Donnie Darko ve kterém můžete slyšet písničku Mad Word. Počítač jsem vypínala ráno v 6h, kdy dobíhaly poslední minuty stahování. Odpoledně až dojdu domů se chystám film zkouknout, venku je stejně pěkně hnusně. Sice neprší, ale je pod mrakem, téměř tma.


První hodinu jsem měla Účetnictví na počítači v programu POHODA. Vždy musím mít něco extra, přihlásila jsem se do sítě a spustím program, nefunguje. Takže jsem celou hodinu seděla vedle spolužačky a dívala se. Byla to vážně zábava. Příště to snad již budu mít v pohodě.

Právě zvoní na druhou hodinu (8:55) mám PEK - psaní všema deseti. Další velmi zábavná hodina. Děláme Poptávkové dopisy.

Pro změnu další hodina normálního účetnictví. Musím zopakovat celé učivo druhého ročníku.

Dvojhodinovka Anglického jazyka... Víte, co jsme celé dvě hodiny dělali? Procházeli slovíčka, vážně, vážně se nedivím, že angličtinu neumím. Hrůza.

Poslední hodina Matematická cvičení (Můj volitelný předmět - uplně navíc). Komplexní čísla začínají mě vážně bavit.

Jinak odpoledne jsem po škole musela ve městě vybrat mámě dárek k zítřejším narozeninách, koupila jsem jí dvě knížky, tak doufám, že se budou líbit. Pro sebe jsem si koupila Mikinu. Tu starou už mám roztrhanou... Také jsem si ve výproději koupila film za 25 Kč - Ďáblící, hraje tam Kate Beckinsale, tak jsem na to zvědavá.

Teď už sedím doma pěkně v teple. Mám rozečtené Rozmarné léto, hrozně těžké čtění a přemlouvám se k tomu, abych se podívala na něco z učení. Potřebovala bych se naučit Ekonomiku, ale nějak se mi do toho vůbec nechce. Taky jsem musela na počítači udělat pár úprav, měla jsem totálně plný disk, to se mi ještě nestalo, hrůza. Musela jsem fotky a filmy hodit na "D" jinak bych měla "C" totálně plné. Zřejmě budu muset konečně už něco vypálit, také sem plánuji přidat pár dalších recenzí.
 


Komentáře

1 Lily Lily | Web | 14. září 2010 v 18:26 | Reagovat

já si nedávno musela koupit další disk k počítači ,tuším 250 GB, tak si řikám, spoustu místa a nstahovala jsem seriálů a filmů a hudby, že už ho mám taky skoro plný :D a děkuju za pochvalu fotek :)

2 ratuska ratuska | Web | 14. září 2010 v 21:04 | Reagovat

Taky mám zaplníno... :-D Ale filmy moc nestahuju, spíš koukám online. Sice to má občas šílenou kvalitu, ale já si na to zase tolik nepotrpím. Radši stahuju muziku. Nechápu proč v takových kvantech, protože to nikdy nemůžu uposlouchat... :-D

3 Enelya Enelya | Web | 14. září 2010 v 21:44 | Reagovat

Ty studuješ nějakou obchodku? Já jen, že máte strašně zajímavé předměty x)) Třeba to psaní deseti by se mi líbilo, já umím psát jen devíti xD A naprosto nesystematicky xD
Taky mám na Pc plný disk, ale hlavně fotkama a písničkama, jenže mi máme taky velikost tuším 80 GB xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama