14.10.10 - Čas je jak voda.

14. října 2010 v 19:46 | Uzavřená |  Žalobníček

1
Je neuvěřitelné jak ten čas letí. Ani se nenaději je konec týdne. Přijdu domů, hodím tašku, snažím se něco naučit či si čtu. Udělám úkoly a je večer. Neuvěřitelné, jak to letí. Nelze ho nijak zastavit či pozastavit.

Píši dost s odstupem, zřejmě jsem si to musela nechat projít vše hlavou. Také nebylo moc času. Minulý víkend - v pátek jsem byla na oslavě narozenin mého kolegy z brigády. Nebyla jsem tam celou dobu, ale i přes to jsem se bavila.

V sobotu jsem měla namířeno do tanečních. Podívat se, soused tam teď chodí. Samozřejmě koho jsem tam nepotkala. Mého vysokoškoláka s kterým jsem protancovala téměř celé své taneční. Bylo to zvláštní setkání. Protancovala jsem s ním celý večer. "Kamarádky" byly naštvané, že jsem nebyla s nimi. Celý večer seděli na židlích a ani jednou netancovaly. Já tam nepřišla sedět - věděli to. Po tanečních jsme si šli sednou do divadelního klubu. Samozřejmě šel s námi on. Proč né, kecalo se, pilo se. (Pokud se počítá to mé jedno pivo). Byl to fajn večer. A po roce vidět osobu s kterou je mi fajn, a navíc to začíná být možná něco více... Musím říci, velice krásný večer.

A v neděli jsme byli s rodiči na procházce ve skalách. Dělali jsme takové hlouposti, to snad nikdy nikdo neviděl. Mám je ráda. Většina se diví, že ve svém věku stále jezdím s rodiči na dovolenou, ale mám fajn rodiče. Mám je ráda, ikdyž je zde mnoha věcí, co nefunguje. Jsou i dny, kdy jsou naprosto úžasní. A ta procházka neměla chybu.

Tento týden bych zhodnotila jako příjemný. Zatím jsem neměla žádný den špatnou náladu. Nic mi ji zatím nezkazilo, ale neříkejme hop dokud jsme nepřeskočili. Zítra se chystám na druhou hodinu doučování z angličtiny a poté na mě čeká pracovní sobota. Mám v plánu rozbor přečtené literatury. Na západní frontě klid od Remaqua, doporučuji, hrozně se mi líbila. Malého Prince od Exupéryho, a také Rozmarné léto, které musím přečíst. Dále jsem si půjčila Kuře Melancholik od Šlejhara. Tákže jak vidíte, opravdu budu mít, co dělat.

Ve středu se chystám na koncert Elánu do Prahy. Začíná od 20 h v O2 aréně. Po škole budeme muset vyrazit, abysme tam byli včas. Moc se těším.

Nevím, kdy sem přidám fotografie z Anglie, možná již zítra a poté mám i další fotky. Uvidíme, jak bude čas.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama