4.10.10 - Stále ten samý kolotoč.

4. října 2010 v 22:46 | Uzavřená |  Žalobníček
1
Myslím, že nejsem jediná, které běží čas tak hrozně rychle. Ani jsme se nenaděli a už jsme velcí třeťáci. Jako všichni v průběhu školního roku máme dosti účení - co dosti (Na co si to tu vlastně stěžuji) na gymplu toho mají o mnoho více. Naše škola tototálně upadá a stačí se učit jen na málo předmětů, ale pokud chcete maturovat, musíme znát všechno to souvisí s rozsáhlým samostudiem.

Pryč od školy. Pryč od toho místa nemravných věcí a lidí, co si říkají "kamarádi".

V pátek jsem byla pracovat, původně jsem měla jet za W. (Net. kámoška). Jela jsem, ale až v sobotu, večer jsme s ní byla na jedné párty a seznámila jsem se tam s novými lidmi, musím říci, že to bylo fajn odreagování se od toho mého stereotipu. Samozřejmě cesta domů v neděli byla horší. Nejenže jsem čekala na prvním místě nástupu na autobus hodinu. Nikde nic, zima jak v ..... Také v HK jsem čekala hodinu, díky bohu, že tam se dá schovat se do tepla. No a pak ještě jeden přestup a domů. Cesta trvala téměř 4 hodiny, cesta, která se dá zvládnout autem za dvě hodiny nanejvýš.

Nu a dneska jsem musela jít opět do té své úžasné školní rutiny. Jsem nevyspalá a unavená. Musela jsem jít dnes pracovat a přišla jsem před chvílí, a učit bych se měla ještě teď, ale vidím to radši na postel. Už týden jsem pořádně nespala a podle toho vypadá, každý můj krok.
Z říše snů
Uzavřená
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama