Prosinec 2010

Kreslím: Pes ze předu

30. prosince 2010 v 16:41 | Uzavřená |  Kreslím - Zvířata
Tákže další pokus kreslení podle knížky, kde radí, jak kreslit.. Není to nic extra, ale myslím, že se mi to na mě povedlo.

Povídka: Latex nebo kůže?

29. prosince 2010 v 15:36 | Uzavřená |  Povídky
Tak jsme takhle byli u W. a taková prdlá nálala, až jsme vymysleli tohle. Myslím, že v tom najdete všechny podtexty co můžou být. =D Ale pochlubit se musíme. Visite Werý

Kreslím: Psa

29. prosince 2010 v 15:24 | Uzavřená |  Kreslím - Zvířata
Byla jsem u Werčičáka. No a ona je prostě takej talent na kreslení a měla doma knížku o kreslení zvířat. Zvířata - Christopher Hart. Rozhodla jsem se, že si jí půjčím a budu kreslit.. První jsem začala psím obličejem. Není to žádné extra dílo - stínování hrozné, ale na mě je to dobrý výkon.

25.12.10 - Chjo. Rodiné návštěvy.

25. prosince 2010 v 23:56 | Uzavřená |  Žalobníček
1
Nekřižujte mě, nezlobte se na mě, ale být celý den někde, kde si nepřijdete dobře je nad mé síly.

Na první svátek Vánoční je naším zvykem jezdit za tátovou mámou do B. Mám k nim svůj "vztah". Zřejmě to jsou hodní lidé a mají nás rádi? Jenže několik posledních let, jsme pro mě téměř neexistovali, oni se k nám nestaví a to bydlíme 20 km od nich a jezdí kolem nás často.

Když přijeli naposled, žádali, aby jsme jim půjčili peníze, protože tátova ségra je na tom špatně, že ji musej založit. Jako kdyby mi jsme kradli. Váleli se v penězích.

Nejezdím tam prostě ráda, mám vůči nim averzi. Možná je to špatné říci, ale nevím, zda je mám ráda. Nevím. Přijde mi, že k nim nic necítím.

24.12.2010 - Vánoce

24. prosince 2010 v 21:00 | Uzavřená |  Žalobníček
1
Začalo to všechno ráno. Uděláme jednohubky, připravíme k obědu česnekovou polévku. S tátou se ozdobí stromeček. Ták to bylo naše ráno. Podívala jsem se na pohádku Co takhle svatba princi.

Odpoledne jsme oloupali uvařené brambory ze slupek a hurá na přípravu bramborového salátu. U toho jsem shlédla Sám doma. Popravdě, v té televizi vážně nic nedávali. Šílené.

Zahrála jsem si se ségrami Karkasone, hru kterou můžete vidět na levé straně (Obrázek =D). Jde o stavění hradů, souboje o ně a tak. Vcelku dobrá hra.

Poté přišla na řadu koupel. Po několika letech, jsem se koupala dohromady s malejma ségrama. Byla to vážně dost švanda. Hlavně v tom, že jsme se do té vany vůbec nevešli a mokro bylo všude.

23.12.10 - Dlouhá noc

23. prosince 2010 v 21:44 | Uzavřená |  Žalobníček
1
Vánoční atmosféra, tma a hořící svíčky, tak se ji alespoň snažím navodit po tak uspěchaném dnu. Řeknu Vám, chtěla jsem dnešek mít naprosto v klidu, jen se válet a udělat nějaké maličkosti. 

Jen se mi to nějak zvrhlo. Táta, že nemá dárky, tak jsme jeli do města. A koupila jsem pár dárku za tátu, zatímco on nakupoval s druhou ségrou. Přijeli jsme domů, a to jsem si mezitím rozházela pokoj, že si pořádně vše přeberu a uklidím. A nejmladší ségra začala brečet, že taky nemá dárky. Takže jsem dostalal za úkol s ní dojít znovu do města, kupovat dárky. Jakoby o ně tak šlo. Já si nic nepřála a ani nic nechci. Chci mít jen a jen klidné svátky.

Nakonec nám do toho ještě přivezli letáky, které se musejí roznést 24-26.12. Tak jsem je byli udělat ještě dnes. Přijeli jsme až o půl šesté pomalu. A takhle byl můj relaxový den.

Kreslím: Amanda Tapping.

16. prosince 2010 v 20:59 | Uzavřená |  Kreslím - Lidi
No sedla jsem si k počítači a řekla, že dneska si zkusím něco nakreslit. Kreslit neumím a nikdy jsem neuměla. Kreslím dětsky, ale co, zkusit se má vše. Zkusila jsem nakreslit svou oblíbenou herečku ze seriálu StarGate - Amandu Tapping. Moje téměř první, co jsem kdy kreslila. Sami posuďte jestli se jí to podobá či ne. Toto byl originál.

Úvaha - Žít či nežít.

16. prosince 2010 v 18:05 | Uzavřená |  Názory, téma týdne
Měli jsme domácí úkol, napsat úvahu na téma žít či nežít. Toto téma mi vůbec nesedlo, nevěděla jsem - o čem psát. Nakonec jsem si vybrala téma Potrat. Předem se omlouvám za chyby, je to neopravená verze a nějak jsem líná to opravit.

16.12.10 - Tohle není normální!

16. prosince 2010 v 17:40 | Uzavřená |  Žalobníček
1
Trochu se zahřejme pohledem na fotografii doplňující článek. Vznikla na podzim na procházce. Kukuřice už byla sklizená, teplo už také moc velké  nebylo.

Dnešní den byl opravdu - zajímavý. Naše třída byla společně s druhým ročníkem na exkurzi v Drážďanech. Jelikož jsem po nemoci, nejela jsem. Jelo 16 lidí. Ve třídě je nás 26. Ani nám nijak neupravili rozvrh. Do školy jsem ráno přišli čtyři, a to jsme byli ještě rozděleni na dvě skupiny. Dva do jedné třídy a dva do druhé.

Přijde Vám normální probírat ve dvou lidech novou látku z účetnictví? Naší drahé paní učitelce, ano. Pokračovali jsem dále v látce. Vůbec jsem si nepřišla jako ve škole. Prázdné lavice kolem mě. Ticho.

Brighton - The Royal Pavilion

15. prosince 2010 v 20:18 | Uzavřená |  Dovolené
Další část fotek z mého výletu do Anglie. Tentokráte se nenacházíme v samém srdci Anglie v Londýně, ale v Brightonu v přístavním městě. Navštívili jsem tu The Royal Pavilion. Je jedinečný svou architekturou, která připomíná tu Indickou. Jeho interiér je opravdu ve velice uchvacujícím stavu. Ať už již krásný taneční sál, či nádherná jídelna. Bohužel se nesmělo fotit.