16.12.10 - Tohle není normální!

16. prosince 2010 v 17:40 | Uzavřená |  Žalobníček
1
Trochu se zahřejme pohledem na fotografii doplňující článek. Vznikla na podzim na procházce. Kukuřice už byla sklizená, teplo už také moc velké  nebylo.

Dnešní den byl opravdu - zajímavý. Naše třída byla společně s druhým ročníkem na exkurzi v Drážďanech. Jelikož jsem po nemoci, nejela jsem. Jelo 16 lidí. Ve třídě je nás 26. Ani nám nijak neupravili rozvrh. Do školy jsem ráno přišli čtyři, a to jsme byli ještě rozděleni na dvě skupiny. Dva do jedné třídy a dva do druhé.

Přijde Vám normální probírat ve dvou lidech novou látku z účetnictví? Naší drahé paní učitelce, ano. Pokračovali jsem dále v látce. Vůbec jsem si nepřišla jako ve škole. Prázdné lavice kolem mě. Ticho.


Další hodinu jsem si napsala písemku z češtiny, samozřejmě nedokážu tipnout, jak jsem to napsala. Hrůza, po té mé pětce z češtiny, vážně vážně nevím. Pak byla francouzština na které nás po chvíli pustila domů, takže jsem byla ve škole naprosto zbytečně. Zbytečně jsem se trmácela autobusem.

Ten mívá ovšem každé ráno tak půlhodiny zpoždění. Šílené, děkuji těch co nedorazili, vážně. Přišla jsem si jako naprostý debil.

Už se těším na prázdniny, kdy s W. vyrazíme do pražské zoo. Navíc 25.12 je u nás na diskotéce diskotéka, kde budou hrát písničky Michala Davida, těším se na to. Jen doufám, že budu mít s kým jít.
 


Komentáře

1 Michalind@ Michalind@ | Web | 16. prosince 2010 v 17:53 | Reagovat

jj znám to, nekdy ti učitelé proste chteji ucit a ucit a ani jim nepride, ze je to trochu zbytecne, kdyz je nas tak malo, stejne se prave nikdo nesoustredi.
jojo, pohled na obrazek je fajn, zimu moc nemusim, tak potesil :-)
a jinak jsem rada, ze chodim pesky a nemusim cekat na autobus, kdyz mas skolu ve svym meste. opravdu lituju ty dojizdeji, nez se vubec dostanou domu a jeste kdyz se de do skoly tak tma a kdzy se de z ni tak taky tma.. to je nejhorsi... :-?

2 Maruška Maruška | Web | 16. prosince 2010 v 18:00 | Reagovat

Učit se ve dvou lidech? Mně to teda moc normální nepřijde, ale já bych se být Tebou do školy chodit neotravovala :D Fotka je nádherná, jde z ní ještě cítít ten podzim.

3 Abyss Abyss | Web | 16. prosince 2010 v 18:02 | Reagovat

Já jsem teď doma nemocná, takže se mrazu poměrně dobře vyhýbám, jen kolem 11h chodím na chvilku se psem ven, protože je jinak celej nevrlej, když ví, že je někdo doma a musí pak čekat, než zase brácha přijde ze školy, takže se v tu chvíli mile ráda obětuji :)
Jinak jsem zvědavá kolik lidí příjde do školy příští týden u nás, hlavně čekám že náš intr bude poloprázný, většina dojíždějících se na to vybodne :)

4 Žirafka Žirafka | Web | 16. prosince 2010 v 18:25 | Reagovat

Ty jo, já jsem ještě na žádný pořádny diskotéce nebyla. Nemám ráda, když se máš nakrucovat uprostřed parketu... A to ještě když ani nemám s kym jít. No, pražská zoo je super, občas do ní zajdem, je super ;-), závidííím!

Fotka je hezká. Ještě aby ne ;-). Taková pozitivní a plná kukuřice :D. Hezkej vlčák ;-)

No, hele, to takhle jednou jsme byli ráno na školní akci (hodina golfu) a ten bus nejel. No a protože někdo na tělák ráno nešel a přišel do školy až na třetí hodinu - fyzika a nikdo jinej, než DVA STUDENTI, tam nebyl, tak jemu to vůbec nevadilo, svalil vinu na nás a to ten bus na nás zamával a nezastavil a fyzikář pokračoval ve výuce - začal novou látku s dvěma studenty! Děs, takže to chápu, ikdyž nechápu! Fakt demence těch učitelůůů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama