Březen 2011

7. Happy end se nekoná

31. března 2011 v 19:58 | Uzavřená
Zavřel jsem vstupní dveře a vrátil se k posteli. Její tázavý pohled mluvil za vše. "To byla Marissa", dostal jsem ze sebe. Sedl jsem si na kraj postele. "Tak běž za ní, třeba to ještě vyžehlíš", podívala se na mě zvláštně zkoumavým pohledem. Mlčel jsem, váhal jsem, netušil jsem, jak se rozhodnout. Byl jsem si dobře vědom, že když odsud odejdu, přijdu o ni.

Pouhý výlev všeho...

31. března 2011 v 18:58 | Uzavřená |  Žalobníček
Sedím a zírám do monitoru, vedle mě na zemi leží zatím netknutá taška, zřejmě bych se měl začít učit, místo toho svého nic nedělání. Popravdě na to nemám jedinou myšlenku. Přemýšlím tu nad svým zpackaným životem. Bože, poslouchám se? V osmnácti letech budu tvrdit, že mám zpackaný život, jsem to ale človíček zralý leda tak na psychologa, vážně.

Pohádkám odzvonilo - kresba Jerry

29. března 2011 v 20:13 | Uzavřená |  Kreslím - Zvířata
Jednou zas nějaká jiná kresba. Jako malá jsem naprosto oddaně sledovala animované ranní pohádky. Teda pokus jsem vstala, ale do těch deseti let jsem kvůli pohádkách ráno vstávala. Pamatuji si, že je dávali na nově.

6. Zmatenost

29. března 2011 v 17:34 | Uzavřená
Zbytek večera se můj pohled stále stáčel k Marrise a Lukovi. A tak to chodilo téměř každý večer. Měl jsem tisíc chutí jít, a tomu klukovi vrazit pár facek. Zřejmě bych moc úspěchu nesklidil. "Žádný problémy, nebudu vás tu od sebe odtrhávat", objevila se vedle mne barmanka. "Neboj, nemám to v plánu", ujistil jsem jí. "Jistě, úplně ti věřím. Nic si s ní nezačínej, s každým si jen hraje a dělá ze sebe hroznou chudinku. Zatáhne každého akorát do problému, nechápu, co na ní vidíte.", pohlédla na mě důležitě.

5. Bližší kontakt

26. března 2011 v 22:33 | Uzavřená
Stál jsem přímo před mým obhájcem, který mě dostal z vazby - Sendym Cohenen. Podoba tu opravdu byla. Také měl černé kudrnaté vlasy jako jeho syn. Jen se na mě mile usmál a přivítal mě u nich doma, jak by mě viděl poprvé. Byl jsem za to vděčný. Ukázali mi jejich dům a místo, kde budu přespávat. Říkali mu "Pool". Byl to malinky prosklený domeček za bazénem, oddělený od zbytku domu. Dříve v něm byla tělocvična, ale teď tu byla pohodlná postel, taková malá garsonka.

Jaro opravdu přišlo.

26. března 2011 v 22:00 | Uzavřená |  Rostliny
Jaro je tu, dokazuje nám to každý den. Ať už slunečným počasím nebo kapkami deště. K jaru neodmyslitelně patří sněženky a bledule. Myslílm, že plést si je budu donekonečna. Dodnes přesně nevím, jaká je jaká. Zřejmě bych tipovala. No myslím, že tyhle fotografie, se mi vcelku povedly, opět makra.

4. Nečekané události

24. března 2011 v 22:00 | Uzavřená
Byl jsem z domu déle než měsíc. Neměl jsem stále místo, kde jsem zůstával. Kde se dalo, tam jsem na noc složil hlavu. Ať již to byla lavička v centrálním parku, pláž či nějaká rozestavěná novostavba. Neměl jsem peníze na to, abych si něco zaplatil, byl jsem úplně švorc.

Běhání za včelou.

23. března 2011 v 20:46 | Uzavřená |  Zvířata (Fotky)
Musela jsem včera na zahrádce vypadat opravdu úžasně. Po kamenech jsem se těžce dostávala ke květinám, kde jsem se pokoušela o vyfocení včely v akci. Vždy když jsem konečně našla poloho v které se natolik neklepu, zapnula foťák, nastavila makro a zaměřila, než jsem stačila vyfotit byla fuč. Většina fotek, pádila ihned do koše. Byly naprosto nepoužitelné. Achjo, nemohu vzít takové detaily, jaké bych chtěla, navíc prostě je znát, že můj digitálek na všechno prostě vše nezvládne, ale i tak se povedo pár fotek vzít. Ty povedené Vám představím v celém článku.

21.3. Jarní probuzení.

22. března 2011 v 21:55 | Uzavřená |  Rostliny
Pokud se nepletu již v pondělí 21.3. přišlo Jaro. První jarní slunečný den. Poslední dny tomu není jinak. Sluníčko nám zlepšuje náladu a krásně hřeje. Zahrádky začínají rozkvétat, včely opylovat. Příroda se opět probouzí k životu a my jsme jejími svědky.

Máme právo rozhodovat o životě?

22. března 2011 v 18:29 | Uzavřená |  Názory, téma týdne
Většinou se na téma týdne moc nevyjadřuji. Přijde mi zbytečné psát něco, co již někdo napsal, když si myslím něco podobného. Jenže tento týden mě to zaujalo. Nejenže jsem o tomhle tématu s hodně lidmi mluvila a rozbírali jsme ho, ale mám k němu svůj postoj.