Názory, téma týdne

Reportáž: Veletrh fiktivních firem

10. dubna 2011 v 17:10 | Uzavřená
Veletrh fiktivních firem

Máme právo rozhodovat o životě?

22. března 2011 v 18:29 | Uzavřená
Většinou se na téma týdne moc nevyjadřuji. Přijde mi zbytečné psát něco, co již někdo napsal, když si myslím něco podobného. Jenže tento týden mě to zaujalo. Nejenže jsem o tomhle tématu s hodně lidmi mluvila a rozbírali jsme ho, ale mám k němu svůj postoj.

Vyhrabáno z odpadní stoky. =D

15. března 2011 v 22:21 | Uzavřená
Poslední dobou při projíždění článku v Ak, nemůžu najít to své. Nějak mě většina článků nezaujme. Nevím, proč ne. Ale od toho velkého čistění v klubu, mi to přijde takové o stupeň horší. (Samozřejmě neříkám, že na svém blogu mám pouze kvalitní a smysluplné články)

Občas opravdu najdu článek, který přečtu a okomentuji. Sdělím svůj názor, postřeh. Myslím, že na to abych na článek klikla, záleží především, jak mě zaujme třeba i název. Kolikrát ale kliknu a přijde mi, obsah naprosto nic nedávající (Nechci nikoho urazit)

Dneska jsem si řekla, že se prohrabu výpisem článků, již nazvaného "Odpadu" (Je to jen obrazné pojmenování). Musím říci, že tolik článků o Stmívání, TVD, Miley Cyrus a dalších, hrůza. Samé bleskovky a tak. Ale i mezi nimi jsem po hodině hledání našla vcelku, dobré blogy. Ty dobré blogy, jsem okomentovala.

Malování

12. března 2011 v 22:03 | Uzavřená
V dnešní době, když projdete po ulici téměř nezahlédnete nenamalované děvče. Každá holka se chce líbit... Brzy vstávají, aby na sebe naplácali tuny make-upu, stínů, tužku a řasenku. Ostatně také na mnoha blozích nacházíme informace o tom, jak se správně namalovat, různé typy a tak.

Knihy jsou přežitek?

3. března 2011 v 19:38 | Uzavřená
Nikdy jsem moc dobře neuměla podat svůj vlastní názor. Většinou po pár argumentech začnu svůj názor zpochybňovat a přemýšlet o něm jinak. Člověk si říká, má pravdu? .. ale i přes to všechno, si za svým názorem, kterým jsem si naprosto jistá, stojím.

Dnešní přemýšlení mě zavedlo ke knihám. Většinou se na televizi vůbec nedívám. Dneska jsem si ovšem udělala večeři a mamka měla jako každý všední den zapnutou TV, sledovala seriál ULICE na nově. Určitě všichni víme o co jde. Byla zde sehrána hodina češtiny, kdy se diskutovalo o knihách, jeden kluk prohlásil, že knihy jsou přežitek. V dnešní době je totiž tolik možností:

Ak jako další elita "nejlepších blogerů"?

1. března 2011 v 21:20 | Uzavřená
Teď budu zřejmě znít jako opravdu nevděčný člen, protože jsem po té obrovské čistce zůstala. Ovšem si nemyslím, že jsem natolik kvalitní blog, abych zabírala místo spousta blogům, které si to místo zaslouží více. Navíc mě pohoršuje myšlenka, že bych jako člen AK měla být něco více, než jiní vyřazení blogeři.

S kamarádkou jsme se shodli, že se z toho tady snaží zřejmě udělat další hnutí nejlepších blogerů, kde zůstane jen elita, jako na krásná.cz. Něčeho takového opravdu součástí být nechci. Nikdy!

Autorský klub již z názvu AUTORSKÝ. Vyzývá k autorské tvorbě a nemluví o žádné dané KVALITĚ. Do tohoto klubu jsem vstoupila jen proto, abych se oddělila od těch lidí, co kopírují a mají na svých blozích celebrity a pixelky.

Přemýšlím o vystoupení, zatím počkám, co a jak se dál vyvrbí. Pokud ne, tak NA SHLEDANOU.

Policisté - opravdu jen banda flákačů?

24. února 2011 v 19:31 | Uzavřená
Možná každý z Vás má nějakou nemilou zkušenosti s naší policejní složkou. Jejich směšné motto - "pomáhat a chránit". Policisté jsou v našem státě známí tím, že ve službě se někde zašijou a tam spí, flákají se a nic nedělají. Jenže já bych to tak neřekla. Policisty potřebujeme stejně tak, jako hasiče. Bez nich se přeci neobejdem. V našem městě se zločin rozmohl do takové míry, jako tu nikdy nebyla. Policejní i hasičské složky jsou potřeba. Mnohdy i pomohou. Líbilo by se vám, kdyby Vám hasič stejně jako doktor řekl, že stávkuje proto vám ten dům nechá shořet?

Rasismus

20. února 2011 v 17:55 | Uzavřená
Tento problém se prolíná společností již od samotného vzniku. Je to podle mě jeden z hlavních sociálních problémů. Mnohdy kvůli těmto problémům začínaly války či různé spory.

Úvaha - Žít či nežít.

16. prosince 2010 v 18:05 | Uzavřená
Měli jsme domácí úkol, napsat úvahu na téma žít či nežít. Toto téma mi vůbec nesedlo, nevěděla jsem - o čem psát. Nakonec jsem si vybrala téma Potrat. Předem se omlouvám za chyby, je to neopravená verze a nějak jsem líná to opravit.

Diskriminace starších středoškoláků.

3. listopadu 2010 v 18:18 | Uzavřená
1
Děláte rádi nějaký sport? Jenže neděláte žádný profesionálně? (tedy tak, aby jste se mu věnovali ve svém volném času). Vždycky to bylo mé přání, jenže na nějaký ty kroužky je teď pozdě, sport se musí "pěstovat" již od raného věku. Bohužel mě doma k ničemu nevedli, tolik mě to mrzí, jak ráda bych byla v nějakém sportu dobrá - výborná.

Jedinou mou útěchou byly školní akce. Závody, turnaje mezi školami. Od prváku jsme jezdili reprezentovat školu ve florbalu a atletice. Minulý rok jsme se s florbalem dostali až do krajského kola, které jsme vyhráli. Jenže byl to špatný rok a nebyl umožněn postup na republiku.

Naše škola má mimo jiné výborné volejbalistky. Ovšem je tu jeden velký háček. Od tohoto školního roku, nesmějí na soutěže či turnaje jezdit studenti starší než je ročník 1994. Všechny tyto školní týmy byly poskládány ze starších studentů.
 
 

Reklama