Rostliny

Jaro opravdu přišlo.

26. března 2011 v 22:00 | Uzavřená
Jaro je tu, dokazuje nám to každý den. Ať už slunečným počasím nebo kapkami deště. K jaru neodmyslitelně patří sněženky a bledule. Myslílm, že plést si je budu donekonečna. Dodnes přesně nevím, jaká je jaká. Zřejmě bych tipovala. No myslím, že tyhle fotografie, se mi vcelku povedly, opět makra.

21.3. Jarní probuzení.

22. března 2011 v 21:55 | Uzavřená
Pokud se nepletu již v pondělí 21.3. přišlo Jaro. První jarní slunečný den. Poslední dny tomu není jinak. Sluníčko nám zlepšuje náladu a krásně hřeje. Zahrádky začínají rozkvétat, včely opylovat. Příroda se opět probouzí k životu a my jsme jejími svědky.

Orchideje

19. září 2010 v 20:39 | Uzavřená
Mezi mamčiny nejoblíbenější květy patří právě orchideje máme doma zhruba tři druhy. Právě nám všechny krásně kvetou. Neodolala jsem - musela jsem je vyfotit. Nejsem si ani jistá - zda jsem vyfotila všechny. Některé fotky se mi vcelku i povedly. No posuďte samy.

I v deštivém dni, květiny najdeme.

14. září 2010 v 22:59 | Uzavřená
Přesně tak i v deštivém dni, vypadá naše zahrádka jako ráj. Miluji vůni květin, které na ní rozkvétají. Ovšem pokud nemám rýmu, nebo mi nepůsobí alergii, ale to je jiná. Miluji kapky vody na květinách, proto nejčastěji vyrážím fotit těsně po dešti.

Sluníčko v deštivém dni.

3. září 2010 v 20:27 | Uzavřená
Musím říct, že na tyto fotky jsem pyšná. Ano, povedly se mi. Ať si říká, kdo chce co chce. Řekla jsem, že si začnu chválit věci, co se mi opravdu líbí, nějak si to svý sebevědomí zvednout musím. Samozřejmě budu ráda, když na fotky napíšete svůj názor.

Zahrádka 0.1

10. srpna 2010 v 20:15 | Uzavřená
Když bylo po dešti šla jsem zkontrolovat zahrádku. No a tam vznikly také tyto fotky.

Bíle květy.

1. srpna 2010 v 16:00 | Uzavřená
Na tyhle fotky jsem teprve pyšná. Ty se povedly. Mám je v počítači už dlouho a ti, co znali můj starý blog ta je již viděli. Promazávám fotky, takové ty všední né rodinné a proto je sem přidám. Nechci o ně jen tak přijít.

Jak já si s nimi vyhrála. Fialové nehtíky.

31. července 2010 v 19:48 | Uzavřená
Krásné fialové květy rozlehlá luka. Ano, o těch je řeč. Jako malá jsem si s nimi stále hrála. Nedávala jsem je do vázy ani jsem si je nezaplétala do vlasů. Vždy jsem otrhala malé lístečky květu, namočila do vody a přilepila na prst. Měla jsem to jako nehet.

Vzpomínám si, jak málo mi stačilo k mé dětské radosti. Běhala jsem vesele po zahradě. Všem ukazovala své nádherně ozdobené prstíky. Dělali jste to také?

Po dešti 0.5

5. června 2010 v 18:55 | Uzavřená
Konečně k nám zavítalo i sluníčko, ale i přes to tu mám další várku fotek, které byly foceni těsně po dešti.

Po dešti 0.4.

3. června 2010 v 19:09 | Uzavřená
Dneska jsem obzvláště líná, ale opravdu.. Nechce se mi vůbec nic. Dnes přidávám další fotky po děšti, tentokráte nám den zpestří růžová květinka, který krásně vyniká a chmýři, které si rozčepýřilo svůj kabátek pod návalem deště.
 
 

Reklama